";
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
دانلود کتاب-->>> دانلود رایگان کتاب-->>> دانلود کتاب رمان و کتاب داستان-->>> دانلود کتاب نت بوک

دانلود کتاب نت بوک

  • نام کتاب : نت بوک
  • ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
  • زبان کتاب : فارسی
  • تاریخ درج : 2021-06-03 18:00:01
  • منتقد و ارسال شده به وسیله : یاشار ایوبی
  • امتیاز منتقد به نت بوک : 7

عرض سلام به بخش ما خوش آمدید
امروز برای شما دانلود کتاب نت بوک با لینک سریع گذاشتیم کتاب نت بوک یکی از کتاب های جالب میباشد کتاب نت بوک در بخش برای شما قرار گرفته
– Asus Eee PC 1005P :  این مدل که در دو رنگ سفید و مشکی در بازارهای داخلی موجود است یکی از کلاسیک ترین و با کیفیت ترین مدل های فعلی به حساب می آید. مشخصات این مدل کاملا منطبق بر استانداردهای نانوشته و تغییر ناپذیر جاکم بر این گروه است. پردازنده ۱٫۶۶ گیگاهرتزی دستگاه از نوع Intel Atom N450 با ۵۱۲ کیلوبایت حافظه کش L2، در کنار یک گیگابایت حافظه RAM به فرم DDRII در یک قالب تک کاناله است. صفحه نمایش دستگاه ۱۰٫۱ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل با نور پس …..


زمینه LED ست. هارد دیسک داخلی این مدل ۱۶۰ گیگابایت با چرخش ۵۴۰۰ دور در دقیقه است و باتری شش سلولی آن نیز بر طبق گفته های شرکت تا ۱۱ ساعت توانائی تامین انرژی دستگاه را خواهد داشت. از جمله پورت های حاضر در این مدل می توان به کارت خوان، پورت شبکه RJ45، خروجی VGA و جک های ورودی و خروجی صدا اشاره کرد. تاچ پد این مدل نیز از نوع چند لمسی ست. قیمت حال حاضر مدل ۱۰۰۵P در حدود ۴۰۵ هزار تومان است.

 Asus Eee PC 1001PX : این مدل که در سه رنگ سفید، سیاه و آبی ارائه شده است تقریبا از هر لحاظ شباهت کاملی با مدل ۱۰۰۵ دارد. استفاده از همان پردازنده N450 اینتل اتم در کنار حافظه ۱ گیگابایتی، ۱۶۰ گیگابایت هارد دیسک داخلی و استفاده از چیپ ست گرافیکی Intel M4500MHD تشابهات اصلی این دو مدل را تشکیل می دهند. برای این مدل دو باتری ۳ و ۶ سلولی در نظر گرفته شده که در کمترین حالت وزن دستگاه را به ۱٫۲۷ کیلوگرم می رساند. صفحه نمایش این مدل نیز ۱۰ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل است. قیمت این مدل حول و حوش ۳۸۰ هزار تومان است.

 Asus Eee PC 1008HA : این مدل که از طراحی زیبائی برخوردار است در بیشترین حالت تنها ۲٫۵ سانتیمتر قطر داشته و وزن آن نیز تنها ۱٫۱ کیلوگرم است. وضوح صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی این مدل همچنان ۶۰۰×1024 پیکسل یا به عبارتی دیگر WSVGA است. پردازنده N280 این مدل ۱٫۶۶ گیگاهرتزی ست و همچنان از ۵۱۲ کیلوبایت حافظه کش سطح ۲ بهره می برد. ۱۶۰ گیگابایت حافظه داخلی همراه با ۱ مگابایت حافظه RAM سایر مشخصات اصلی مرتبط با این مدل را تشکیل می دهند. یکی از جذابیت های این مدل پورت VGA پنهان شده در کف آن است. قیمت این مدل نسبتا کمیاب در حدود ۵۳۰ هزار تومان است از این مدل نمونه دیگری با طرحی بسیار زیبا با نام ۱۰۰۸p Karim Rashid هم موجود است که بجز افزایش ظرفیت هارد تعییر خاص دیگری نکرده و با قیمتی در حدود ۵۰۰ هزار تومان ارائه شده است.

 Asus Eee PC 1018P : این مدل ۱۰ اینچی دارای پردازنده Intel Atom N455 با فرکانس ۱٫۸۳ گیگاهرتز که نسبت به N450 بهبود یافته است. حافظه کش این مدل البته همچنان ۵۱۲ کیلوبایت باقی مانده است. صفحه نمایش ۱۰ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل، یک گیگابایت حافظه RAM به فرم DDR3، هارد دیسک داخلی ۲۵۰ گیگابایتی و وب کم ۰٫۳ مگاپیکسلی دیگر مشخصات این مدل را تشکیل میدهد. ۱۰۱۸P تنها ۱٫۱ کیلوگرم وزن دارد و قیمت آن حوالی ۵۱۰ هزار تومان است.

Asus Eee PC S101: این نت بوک زیبا که تنها ۱ کیلوگرم وزن دارد دارای صفحه نمایش ۱۰٫۲ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل بوده و پردازنده آن نیز مدل Atom N270 با فرکانس ۱٫۶۶ گیگاهرتز است. ۱۶۰ گیگابایت هارد، ۱ گیگابایت حافظه RAM به فرم DDR2 و سه پورت USB 2.0 مشخصات اصلی S101 را تشکیل می دهند. قیمت حال حاضر این مدل که در چهار رنگ قهوه ای، کرمی، مشکی و خاکستری تولید می شود در حدود ۵۵۰ هزار تومان است.

نت بوک

– Asus Eee PC 1005P :  این مدل که در دو رنگ سفید و مشکی در بازارهای داخلی موجود است یکی از کلاسیک ترین و با کیفیت ترین مدل های فعلی به حساب می آید. مشخصات این مدل کاملا منطبق بر استانداردهای نانوشته و تغییر ناپذیر جاکم بر این گروه است. پردازنده ۱٫۶۶ گیگاهرتزی دستگاه از نوع Intel Atom N450 با ۵۱۲ کیلوبایت حافظه کش L2، در کنار یک گیگابایت حافظه RAM به فرم DDRII در یک قالب تک کاناله است. صفحه نمایش دستگاه ۱۰٫۱ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل با نور پس زمینه LED ست. هارد دیسک داخلی این مدل ۱۶۰ گیگابایت با چرخش ۵۴۰۰ دور در دقیقه است و باتری شش سلولی آن نیز بر طبق گفته های شرکت تا ۱۱ ساعت توانائی تامین انرژی دستگاه را خواهد داشت. از جمله پورت های حاضر در این مدل می توان به کارت خوان، پورت شبکه RJ45، خروجی VGA و جک های ورودی و خروجی صدا اشاره کرد. تاچ پد این مدل نیز از نوع چند لمسی ست. قیمت حال حاضر مدل ۱۰۰۵P در حدود ۴۰۵ هزار تومان است.

new_netbook_buying_guide_03.jpg- Asus Eee PC 1001PX : این مدل که در سه رنگ سفید، سیاه و آبی ارائه شده است تقریبا از هر لحاظ شباهت کاملی با مدل ۱۰۰۵ دارد. استفاده از همان پردازنده N450 اینتل اتم در کنار حافظه ۱ گیگابایتی، ۱۶۰ گیگابایت هارد دیسک داخلی و استفاده از چیپ ست گرافیکی Intel M4500MHD تشابهات اصلی این دو مدل را تشکیل می دهند. برای این مدل دو باتری ۳ و ۶ سلولی در نظر گرفته شده که در کمترین حالت وزن دستگاه را به ۱٫۲۷ کیلوگرم می رساند. صفحه نمایش این مدل نیز ۱۰ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل است. قیمت این مدل حول و حوش ۳۸۰ هزار تومان است.

new_netbook_buying_guide_04.jpg- Asus Eee PC 1008HA : این مدل که از طراحی زیبائی برخوردار است در بیشترین حالت تنها ۲٫۵ سانتیمتر قطر داشته و وزن آن نیز تنها ۱٫۱ کیلوگرم است. وضوح صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی این مدل همچنان ۶۰۰×1024 پیکسل یا به عبارتی دیگر WSVGA است. پردازنده N280 این مدل ۱٫۶۶ گیگاهرتزی ست و همچنان از ۵۱۲ کیلوبایت حافظه کش سطح ۲ بهره می برد. ۱۶۰ گیگابایت حافظه داخلی همراه با ۱ مگابایت حافظه RAM سایر مشخصات اصلی مرتبط با این مدل را تشکیل می دهند. یکی از جذابیت های این مدل پورت VGA پنهان شده در کف آن است. قیمت این مدل نسبتا کمیاب در حدود ۵۳۰ هزار تومان است از این مدل نمونه دیگری با طرحی بسیار زیبا با نام ۱۰۰۸p Karim Rashid هم موجود است که بجز افزایش ظرفیت هارد تعییر خاص دیگری نکرده و با قیمتی در حدود ۵۰۰ هزار تومان ارائه شده است.

new_netbook_buying_guide_05.jpg- Asus Eee PC 1018P : این مدل ۱۰ اینچی دارای پردازنده Intel Atom N455 با فرکانس ۱٫۸۳ گیگاهرتز که نسبت به N450 بهبود یافته است. حافظه کش این مدل البته همچنان ۵۱۲ کیلوبایت باقی مانده است. صفحه نمایش ۱۰ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل، یک گیگابایت حافظه RAM به فرم DDR3، هارد دیسک داخلی ۲۵۰ گیگابایتی و وب کم ۰٫۳ مگاپیکسلی دیگر مشخصات این مدل را تشکیل میدهد. ۱۰۱۸P تنها ۱٫۱ کیلوگرم وزن دارد و قیمت آن حوالی ۵۱۰ هزار تومان است.

new_netbook_buying_guide_06.jpg- Asus Eee PC S101 : این نت بوک زیبا که تنها ۱ کیلوگرم وزن دارد دارای صفحه نمایش ۱۰٫۲ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل بوده و پردازنده آن نیز مدل Atom N270 با فرکانس ۱٫۶۶ گیگاهرتز است. ۱۶۰ گیگابایت هارد، ۱ گیگابایت حافظه RAM به فرم DDR2 و سه پورت USB 2.0 مشخصات اصلی S101 را تشکیل می دهند. قیمت حال حاضر این مدل که در چهار رنگ قهوه ای، کرمی، مشکی و خاکستری تولید می شود در حدود ۵۵۰ هزار تومان است.

new_netbook_buying_guide_07.jpg- Asus Eee PC 1215N : این محصول نسبتا گرانقیمت را می توان در حال حاضر پیشرفته ترین ترین نت بوک مبتنی بر پردازنده های Atom به حساب آورد. صفحه نمایش این مدل ۱۲٫۱ اینچی با وضوح ۷۶۸×1366 پیکسل است و از پردازنده دو هسته ای Intel Atom D525 با فرکانس ۱٫۸۳ گیگاهرتز در آن استفاده شده است. ۲ گیگابایت حافظه RAM به فرم DDR3 و ۲۵۰ گیگابایت حافظه هارد دیسکی در این مدل حضور دارند. یک خروجی HDMI و دو خروجی Optional برای USB 3.0 دیگر نکات مهم در رابطه با ۱۲۱۵ را تشکیل می دهند. وزن این مدل ۱٫۴۵ کیلوگرم است و در سه رنگ مشکی، نقره ای و قرمز با قیمتی حوالی ۷۲۰ هزار تومان در بازار دیده می شود که با این قیمت البته اندکی از محدوده معمول نت بوکی به دور می افتد.

۲- Acer : مدل های نت بوکی این برند شامل مدل های متعدد حاضر در کلاس Aspire One و یکی دو مدل متفرقه می شود که طرح ها و سایزهای متنوعی در آن به چشم می خورد. برخی از بهترین های ایسر در این کلاس شامل  این موارد می شوند:

– Acer Aspire One D255 : این مدل پایه ای ترین نت بوک ایسر و یکی از ارزن قیمت ترین های بازار در این کلاس است. مشخصات قابل حدس این دستگاه شامل صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی ۶۰۰×1024 پیکسلی، پردازنده Atom N450 با فرکانس ۱٫۶۶ گیگاهرتز، یک گیگابایت حافظه RAM از نوع DDR2، هارد دیسک ۲۵۰ گیگابایتی و سیستم عامل ویندوز Seven Starter است. این مدل به باتری ۶ سلولی مجهز بوده و سه پورت USB 2.0 دارد. وزن دستگاه ۱٫۲۵۰ کیلوگرم است و با قیمتی حول و حوش ۳۳۰ هزار تومان می  توان آن را تهیه کرد.
 Acer Aspire One D260 : مشخصات این مدل تفاوت چندانی با D255 نداشته و این مدل را می توان آپدیت مشابه ای از D255 به حساب آورد. در این مدل نیز از همان پردازنده و همان صفحه نمایش ۱۰ اینچی WSVGA استفاده شده و از یک گیگابایت RAM و ۲۵۰ گیگابایت حافظه H.D.D در آن استفاده شده است. باتری ۶ سلولی، سه پورت USB، وزن ۱٫۱ کیلوگرمی و قیمتی در حدود ۴۲۰ هزار تومان سایر مشخصات این مدل را تشکیل می دهند.

 Acer Aspire 1410 : این مدل که به دسته Aspire One تعلق ندارد دارای صفحه نمایش ۱۱٫۶ اینچی با وضوح ۷۶۸×1366 پیکسل و پردازنده Intel Celecron 743 با فرکانس ۱٫۳ گیگاهرتز است. این پردازنده از لحاظ قدرت در سطح بسیار بالاتری از نمونه های Atom قرار می گیرد. حافظه RAM این مدل ۲ گیگابایت از نوع DDR2 بوده و از هارد ۲۵۰ گیگابایتی برخوردار است. سه پورت USB 2.0، خروجی HDMI و باتری ۶ سلولی با دوام ۶ ساعته دیگر مشخصات این مدل که قیمتی حول و حوش ۵۱۰ هزار تومان دارد را تشکیل می دهند.

 Gateway 1456u : شرکت Gateway که توسط ایسر خریداری شده در حال حاضر چند مدل مناسب در کلاس نت بوکی ارائه می دهد. پیشرفته ترین مدل در این جمع مدل ۱۴۵۶u است این مدل از همان صفحه نمایش ۱۱٫۶ اینچی یا با وضوح ۷۶۸×1366 پیکسلی مدل قبلی استفاده می کند اما پردازنده آن اندکی قویتر شده و به Intel SU4100 با سرعت ۱٫۳ گیگاهرتز و با ۲ مگابایت حافظه کش L2 رسیده است. ۴ گیگابایت حافظه DDR2 و هارد دیسک ۵۰۰ گیگابایتی وجوه کاملا حرفه ای این مدل که با سایر نت بوک های هم رده کاملا متفاوت است را مشخص می کند. باتری ۶ سلولی این مدل تا ۷ ساعت استفاده مداوم را تضمین می کند. خروجی HDMI، سه پورت USB و کارت خوان ۵٫۱ دیگر مشخصات این نمونه ۶۴۰ هزار تومانی را تشکیل می دهند.

۳- MSI : نت بوک های رسمی شرکت MSI عمدتا در زیر گروه Wind محصولات این شرکت یافت می شوند هرچند که به مانند Acer و gateway گه گاه مدل های متفرقه دیگری که از لحاظ مشخصات و قیمت به دسته نت بوکی نزدیک می شوند را نیز باید به این جمع اضافه کرد. برخی از مدل های اصلی MSI در این دسته عبارتند از:

– MSI Wind U135 : این مدل دارای صفحه نمایش ۱۰ اینچی WSVGA با پردازنده N450 اتم در کنار یک گیگابایت حافظه داخلی و هارد دیسک ۱۶۰ گیگابایتی ست. باتری سه سلولی این مدل وزن دستگاه را تا رقم ۱٫۱ کیلوگرم کاهش داده است. قیمت این مدل در حدود ۳۹۰ هزار تومان است

 MSI Wind U160 : این مدل از همان پردازنده N450 مدل قبلی و صفحه نمایش ۱۰ اینچی WSVGA استفاده می کند اما سایز هارد دیسک این مدل به ۲۵۰ گیگابایت رسیده و باتری آن نیز ۶ سلولی شده است تغییراتی که وزن دستگاه را به ۱٫۱۸۰ کیلوگرم رسانیده است. قیمت این مدل حدود ۵۲۰ هزار تومان است.

– MSI U200 : این نمونه دارای صفحه نمایش ۱۲ اینچی با وضوح ۷۶۸×1376 پیکسل است که از پردازنده Core2 Solo SU3500 با فرکانس ۱٫۴ گیگاهرتز بهره می برد. حافظه RAM این مدل ۲ گیگابایت از نوع DDR3 ست و ظرفیت هارد دیسک آن ۳۲۰ گیگابایت است. دو پورت USB، خروجی HDMI و VGA و کارت خوان SDHC سایر مشخصات مهم این مدل را تشکیل می دهند. باتری ۶ سلولی این مدل به لطف پردازنده کم مصرف آن تا ۶٫۵ ساعت دوام مصرف دارد. قیمت این مدل در حدود ۶۳۰ هزار تومان است.

۴- HP : مدل های نت بوکی این شرکت با پسوند Mini ارائه می شوند و به لحاظ تعدد و تنوع در ردیف پائین تری نسبت به سایر نت بوک ها قرار می گیرد. از جمله تنها مدل های حاضر در بازار داخلی این برند می توان به Mini 210 اشاره کرد:

 HP Mini 210: این مدل با طرح بسیار زیبا و تنوع رنگ دلربای خود یکی از زیبارویان اصلی این کلاس به حساب می آید. گذشته از مسائل ظاهری مشخصات سخت افزاری این مدل اما تغییر چندانی نسبت به آنچه از یک نت بوک انتظار داریم ندارد. صفحه نمایش این مدل ۱۰ اینچی با وضوح WSVGA است و پردازنده آن نیز همان N450 اینتل اتم با فرکانس ۱٫۶۶ گیگاهرتز است. ۱ تا ۲ گیگابایت حافظه RAM، هارد دیسک ۱۶۰ یا ۳۲۰ گیگابایتی و اتصال بلوتوث و وای فای در کنار سه پورت USB و وزن ۱٫۲۲۰ کیلوگرمی دیگر موارد قابل ذکر در مورد Mini 210 را تشکیل می دهند. قیمت این مدل در حالت پایه در حدود ۴۲۰ هزاز تومان است.

۵- Dell : این شرکت نیز برخلاف رده بسیار فعال لپ تاپی خود در رده نت بوکی فعالیت چندانی ندارد. تنها مدل قابل اشاره این برند در بازارهای داخلی به نسخه جدید Mini 10 تعلق دارد:

Dell Mini 10 : این مدل ۱۰ اینچی همچون اغلب مدل های این کلاس به پردازنده Atom N450 مجهز است و ۱ گیگابایت RAM به فرم DDR2 دارد. هارد دیسک ۱۶۰ گیگابایتی، باتری ۶ سلولی، کارت خوان چند منظوره و اتصال وای فای تجهیزات معدود این نت بوک ۳۹۰ هزار تومانی را تشکیل می دهند.

۶- Lenovo : نت بوک های این شرکت زیر عنوان کلی IdeaPad ارائه شده و از معدود نمونه هائی ست که مشخصات کلاسیک این دسته را اندکی با تغییر روبرو ساخته ست. آخرین مدل های S10 این شرکت دارای مشخصات زیر است.

 Lenovo IdeaPad S10-3s : این مدل ۱۰٫۱ اینچی وضوح صفحه نمایش را برای نخستین بار در این سایز به ۷۲۰×1280 پیکسل ارتقا داده و پردازنده دستگاه را نیز به مدل دو هسته ای جدید Atom N550 با فرکانس ۱٫۵ گیگاهرتز و ۱ مگابایت حافظه کش L2 تغییر داده است. حافظه ۲ گیگابایتی این مدل از نوع DDR3 با باس ۱۳۳۳ است و حافظه داخلی آن نیز ۲۵۰ گیگابایت است. سه پورت USB 2.0 در این مدل به چشم می خورد و باتری ۶ سلولی ان نیز تا ۷ ساعت کارکرد مداوم دستگاه را تضمین می کند. وزن این نت بوک ۱٫۱ کیلوگرم  است و قیمت آن نیز ۴۵۰ هزار تومان است.

 Lenovo IdeaPad S10-3t : این مدل ترکیبی از یک نت بوک و یک تبلت است که صفحه نمایش آن با چرخشی ۱۸۰ درجه حول لولای مرکزی خود بصورت معکوس بروی صفحه کلید دستگاه قرار می گیرد. صفحه نمایش این مدل یک نمونه ۱۰٫۱ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل با قابلیت  لمسی خازنی ست و از پردازنده Atom N450 در کنار ۲ گیگابایت RAM، هارد دیسک ۲۵۰ گیگابایتی و ۲ پورت USB و اتصال Wi-Fi بهره می برد. این تبلت/نت بوک کارآمد وزنی در حدود ۱٫۲ کیلوگرم داشته و قیمتی حول و حوش ۴۴۰ هزار تومان دارد.

۷- Samsung : شرکت سامسونگ نیز از جمله دیگر برندهای فعال در این زمنیه است که علاوه بر امکانات همیشگی این کلاس طراحی زیبا و پشتیبانی مناسبی را از مدل های جدید خود در این رده بعمل می آورد که از این لحاظ بعلت پیشتبانی کامل نماینده اصلی این برند در بازارهای داخلی از این مدل ها مشکلی از بابت گارانتی این محصولات دیده نمی شود. ارائه یک DVD-Writer اکسترنال رایگان به همراه این نمونه ها از جمله موارد دیگری ست که امتیار ویژه دیگری برای سامسونگ در میان نمونه های دیگر به همراه می آورد. جدیدترین نت بوک های سامسونگ در بازارهای داخلی شامل این موارد می شوند:

 Samsung N208 : این مدل یک نمونه ۱۰٫۱ اینچی با وضوح صفحه نمایش WSVGA است که به پردازنده اصلی این کلاس یعنی Intel Atom N450 با فرکانس ۱٫۶۶ گیگاهرتز مجهز شده است. حافظه RAM این مدل ۱ گیگابایت از نوع DDR2 ست و از ۲۵۰ گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد. وب کم، بلوتوث پر سرعت ورژن ۳٫۰، گیرنده Wi-Fi داخلی و اتصال LAN از جمله دیگر نکات مهم قابل ذکر در مورد این مدل است. وزن این دستگاه تنها ۱٫۲ کیلوگرم است و قیمت آن در بازارهای داخلی حول و حوش ۴۵۰ هزار تومان است.

 Samsung N148P : این مدل که از لحاظ مشخصات در رده نسبتا نزدیکی با مدل قبلی به سر می برد دارای صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی با وضوح ۶۰۰×1024 پیکسل و پردازنده Intel Atom N450 با فرکانس ۱٫۶۶ گیگاهرتز و ۵۱۲ کیلوبایت حافظه سطح ۲ کش است. ۱ گیگابایت حافظه RAM به فرم DDR2 در کنار هارد دیسک ۱۶۰ گیگابایتی، باتری ۶ سلولی، گیرنده Wi-Fi و بلوتوث نسخه ۳٫۰ سایر مشخصات این نت بوک ۱٫۲۶۰ کیلوگرمی که در سه رنگ مشکی، سفید و قرمز با قیمتی در حدود ۴۴۰ هزار تومان در بازار موجود است را تشکیل می دهند.

۸- Sony : سونی یکی از معدود شرکت هائی بود که بسیار دیرتر از سایرین به این رقابت سر سخت وارد شد. نت بوک های شرکت سونی البته از لحاظ قیمتی فاصله مشخصی با دیگر مدل های این کلاس دارند که این موضوع بیش از آنکه به سخت افزارهای حاضر در این مدل ها باز گردد به کیفیت بدنه و البته نام سونی وابسته است. نت بوک های سونی در دو دسته سری W و سری P ارائه می شود که از جمله نمونه های حاضر در بازار آن می توان به W211 اشاره کرد.

 Sony VAIO W211 : این مدل خوش ساخت که طراحی نسبتا مناسبی هم طراز با دیگر وایوهای این شرکت در آن به چشم می خورد از لحاظ مشخصات سخت افزاری تغییر چندانی نسبت به سایرین نداشته است. صفحه نمایش این مدل ۱۰٫۱ اینچی با وضوح WSVGA است و پردازنده آن نیز همان N450 همیشگی با فرکانس ۱٫۶ گیگاهرتز دز نظر گرفته شده. ۱ گیگابایت حافظه RAM و هارد دیسک ۲۵۰ گیگابایتی مشخصات اصلی این مدل را تکمیل می کنند. اتصال بلوتوث، وای فای، پورت LAN و باتری ۶ سلولی نیز در W211 به چشم می خورند. قیمت این مدل حوالی ۵۹۰ هزار تومان است.

۹- Suzuki : این برند یکی از تازه واردان عرصه لپ تاپ و بحصوص رده نت بوکی ست از جمله مدل ها تازه وارد این برند می توان به مدل زیبای Neutron 1004 Sni اشاره کرد:

 Suzuki Neutron 1004 Sni : این مدل دارای صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی WSVGA با پردازنده ۱٫۶۶ گیگاهرتزی Atom N450، یک گیگاهرتز حافظه RAM به فرم DDR2، هارد دیسک ۲۵۰ گیگابایتی همراه با وب کم، گیرنده Wi-Fi کارت خوان چندکاره و باتری ۴ سلولی ست. قیمت این مدل در حدود ۳۴۰ هزار تومان است.
حتما از قسمت گالری عکس ببینید همه سعی و کوشش ما راحتری کار سایت با موبایل است
خواهشا ایده های خودتون رو برای نت بوک بخش کتاب سایت ما قرار بدید

  • کتاب های ویژه
  • جدیدترین ها
  • آخرین نظرات
عشق به کتاب

عشق به کتاب

این بخش از سایت دهکده دانلود برای علاقه مندان به دانلود کتاب و عاشقان کتاب pdf ساخته شده و برای بهره برداری شما تهیه گردیده است

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

شما میتوانید از طریق قرار دادن نظرات و یا با استفاده از تلگرام به آیدی @yashar_0007 با ما در ارتباط باشید

سوال امنیتی : نام پایتخت ایران چیست ؟